Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Маслинки Ривиера 950g

825.00 ден

Маслинките Ривиера се  малечки, без семка и во маслиново масло. Имаат многу карактеристичен вкус, но деликатен вкус. Се дегустираат во салати, стартери, приготвени со риба или во тестенини и пици.

Пакување: тегла 950 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

950g

Цена

100ден

X