Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Органски шпагети од тврдо пченично брашно

143.00 ден

Тестото за подготовка на овие тестенини се прави со изворска вода од Доломитите. Органските тестенини од тврда пченица се прават во бронзени калапи, кои им даваат рапава површина за подобро да го примаат сосот при подготовката. Имаат одлична отпорност на готвење и се совршени во комбинација со едноставни сосови на база на домат.

Грамажа: 500g

Нема на залиха

Бренд:
X