Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Органски интегрални шпагети

179.00 ден

Органските интегрални шпагети Alce Nero n°3 се добиваат со употреба на органска тврда пченица, добиена со мелење на целото зрно, без рафинирања или додатоци. Тестото за овие тестенините се прави со изворска вода од Доломитите. Органските интегрални тестенини се богати со растителни влакна и се идеални во комбинација со сосови од домати или зеленчук.

Грамажа: 500g

Нема на залиха

Бренд:
X