Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Toschi – Амарена цреши

360.00 ден

Идеална декорација за да им дадете боја и вкус на сите Ваши пијалоци, но и на разни десерти, особено оние на база на чоколадо. Се чуваат цели, со дршка, во сируп со вкус на Мараскино.

Грамажа: 410 гр
Пакување: Стаклeна тегла

На залиха

Количина:
Бренд:
X