Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Крема Од 4 Сирења 580g

980.00 ден

Кремата од четири сирења има одличен вкус и карактеристична арома на пармезан. Се користи за подготвка на тестенини, пици, сендвичи, сосови за салати итн. За да се приготви, се раствора со вода, млеко или павлака за готвење.
Пакување: тегла 580 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

580g

Цена

100ден

X