Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Пате Со Црн Тартуф 500g

681.00 ден

Патето од тартуф е густо, темно и со силен мирис. Направено е од црн тартуф и мелени шампињони. Одлично е на пица и брускети и совршено оди во комбинација со тестенини, ориз и солени торти.

Пакување: тегла 500 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

500g

Цена

100ден

X