Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Песто Од Артичоки 130g

146.00 ден

Квалитетни италијански артичоки, масло, Грана Падано, индиски ореви и зачини се состојките на кремата  од артичоки. Со неа можете да збогатите многу рецепти како тестенини, рижото, тави со месо, салати, бургери, сендвичи, лазањи.

Пакување: тегла 130 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

130g

X