Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Toschi – Бел дресинг

150.00 ден

Белиот дресинг е многу посебен, лесно обоен, специјално дизајниран за луѓе кои претпочитаат полесни ноти кои не ја менуваат бојата на храната.
Има деликатен, нежен вкус со поинтензивна арома, совршен за ароматизирање и збогатување на безброј различни јадења.

Грамажа: 500 мл
Пакување: Стакло

На залиха

Количина:
Бренд:
X