Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Туна Филети Во Масло 212g

569.00 ден

Рачно спремена сицилијанска туна која се карактеризира со светло и меко месо со ригорозно потекло од сицилијанските мориња. Готвена на пареа и конзервирана во квалитетно маслиново масло, ова е врвен деликатес за подготовка на салати, аперитиви, сендвичи и ладни јадења.

ПОТЕКЛО: Сицилија
Пакување: Тегла 212 мл

На залиха

Количина:
Категории , , ,
Бренд:
X