Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Глазура Gino Toschi 500g

334.00 ден

Глазурата Gino Toschi со Балсамико оцетот од Модена е извонредна новина на Toschi, посветена на сите оние кои сакаат вкусни и креативни јадења. Со својата практичност и иновативност, Balmì глазура ја отелотворува целата традиција и вкус на Балсамико оцетот од Модена и е веднаш подготвена за употреба, не треба да се готви. Многу е лесна за употреба: доволна е мала количина за подобрување на вкусот на секое јадење, од предјадења до десерти.Gino Toschi глазурата е оригинална алтернатива на мајонез или кечап. Извонредна е за месо на скара и со пршута. Совршена на пржена, варена или риба на скара.Незаменлива на сиров или варен зеленчук. Одличен додаток за помфрит. Неодолива на јагоди, сладолед или панакота.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Toschi

Тежина

250/500g

Цена

100ден

X