Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Sublime 100% Arabica 1kg

1,650.00 ден

Префинета мешавина од 100% зрна Арабика, кои со себе носат непроценливо богатство од миризливи и цветни ароми. Висококвалитетните и драгоцени зрна му ги подаруваат на ова кафе типичните цветни и овошни мириси. Посебното печење го заокружува деликатниот вкус и слатката арома.

Состав: 100% Арабика

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

ATTIBASSI

Тежина

1kg

Цена

100ден

X