Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi 1918 1kg

1,350.00 ден

Квалификувана мешавина за сертифицирано италијанскo еспресо.

Еспресо мешавина која најдобро го отсликува типичниот италијански вкус, и гордо го претставува долгогодишното искуство на ATTIBASSI.

Внимателно избрани зрна Робуста од Индија, Африка и Далечниот Исток, совршено споени со Бразилски Арабики, создаваат мешавина со извонредно богат карактер. Накратко кажано, телото и аромата се избалансирани до совршенство.

Состав: 65% Арабика / 35% Робуста

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Бренд:

Опис

 

 

Дополнителни информации

Бренд

ATTIBASSI

Тежина

1kg

Цена

100ден

X