Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Паста Fusilli Corti

135.00 ден

Тестенини Fusilli Corti col Buco на Di Martino се  италијански  тестенини, направени со висококвалитетен брашно од тврда пченица,  од полињата на југот од Италија. . Овие фусили се идеални за подготовка на печени јадења од тестенини, салати од тестенини или едноставно подготвени со сос од свеж домат и босилек.

Тежина: 500g

На залиха

Количина:
Бренд:
X