Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Паста Fusilli Lunghi

250.00 ден

Нашиот Fusilli Lunghi Col Buco, направен со 100% врвен квалитет на италијанска пченица од фабриката за тестенини Ди Мартино. Fusilli Lunghi Col Buco се здрава и хранлива храна, со ниска содржина на масти и добра количина на диетални влакна, не содржат конзерванси и бои.

Меѓу најпопуларните рецепти со Fusilli Lunghi Col Buco, се класичните тестенини со домат и босилек, вкусниот сос од печурки од порцини или одличниот сос од колбаси и бибер. Не двоумете се да експериментирате со нови комбинации, тестенините се разноврсни и се прилагодени на повеќе варијации.

Тежина: 500g

На залиха

Количина:
Бренд:
X