Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Classico – Алуминиумски Nespresso компатибилни | 10

220.00 ден

Кафе кое се карактеризира со традиционалната мешавина Attibassi, која потсетува на класичното италијанско еспресо: во Attibassi Classico – алуминиумските Nespresso компатибилни капсули може да се ужива во кое било време од денот, идеална пауза за љубителите на класично кафе.

Пакување: 10 капсули

Нема на залиха

Бренд:
X