Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Зелени Маслинки Полнети Со Пимент 290g

132.00 ден

Зелени маслинки полнети со паста од пиперка, идеални за аперитив, салати, сендвичи, риба.

Пакување: тегла 290гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

290g

Цена

100ден

X