Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Мешавина Од Зеленчуци За Салата Со ориз 290g

152.00 ден

Мешавината за ориз е едноставно и брзо решение кога сакате да приготвите ладна салата од ориз.

Начин на употреба: исцедете го производот пред да го истурите во оризот, кој можете да го зачините и збогатувате како сакате. Може да додадете моцарела, каѓкавал, пршута, јајце, виршли и др.

Пакување: Тегла 290 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

290g

Цена

100ден

X