Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Мексикански Црн Грав “Frijoles“ 400g

112.00 ден

Мексиканскиот црн грав, веќе подготвен со домат, чили и други зачини е ценето јадење кое е познато низ целиот свет. Како додатна состојка, му дава на секое јадење друга димензија. Совршен во ориз, супа или такос. Покрај додаток во пилешко или говедско месо, совршен е и за вегански и вегетаријански јадења. Ова е веќе подготвен производ кој само треба да се загрее.

Пакување: Конзерва 400 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

400g

Цена

100ден

X