Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Песто Oд Сушени Домати 130g

153.00 ден

Мелени сушени домати, пулпа од домат, индиски ореви, Грана Падано и зачини се состојките на овој типичен италијански сос кој дава одличен вкус на најразлични рецепти. Совршен додаток е во тестенини, рижото, брускети, сендвичи, бургери и лазањи. Одличен како зачин во крем супи.

Пакување: тегла 130g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Тежина

130g

X