Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Бисерни Кромитчиња 300g

135.00 ден

Крцкави и вкусни, малите кромитчиња извонредно се вклопуваат со месо, салати, сендвичи, бургери, аперитиви.

Пакување: Тегла 300 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

300g

Цена

100ден

X