Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Грав “Borlotti” Од Пиемонте 400g

112.00 ден

Гравот од видот Borlotti е со нежна конзистентност, убаво се прилагодува на многу подготовки, одличен е со тестенини, совршен како гарнир и во салати. Со интензивен, но деликатен вкус, извонреден е дури и едноставно зачинет само со екстра девственото маслиново масло.

Пакување: Конзерва 400g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

400g

Цена

100ден

X