Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Сос Со Босилок 290g

141.00 ден

Сосот ал базилико е подготвен за употреба. Едноставно загрејте го сосот на тивок оган неколку минути, а потоа истурете ги тестенините и измешајте сè во тенџерето, додајте малку екстра девственото маслиново масло.

Пакување: тегла 290гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

290g

Цена

100ден

X