Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Selezione Arabica 1kg

1,750.00 ден

Квалификувана мешавина за сертифицирано италијанско еспресо.

Квалитетот и постојаниот вкус на мешавината гарантира еспресо со овошни, цветни тонови, нежен чоколаткаст вкус и балансирана киселост. Кадифената пена и правилната заокруженост оставаат пријатен “aftertaste”.

Состав: 100 % Арабика

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

1kg

Цена

100ден

X