Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Espresso Dark I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Совршена мешавина на зрна и печење, за совршен рецепт и полн вкус со карамелна слаткост.

Интензитет: 11

Печење: темно

Препорачана доза: кратко еспресо

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X