Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Toschi Due Diamanti 1000ml

250.00 ден

Рафинирано најмалку два месеци во дабови буриња, прилично кисело. Идеално за оние кои сакаат силни вкусови. Го препорачуваме за сирова храна и салата. Во гастрономијата може да се загрева за да се направи поконцентриран, погуст и помалку кисел.

Пакување: Стакло 1000 мл

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Tsochi

Тежина

500ml

Цена

100ден

X