Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Toschi Aceto Balsamico Biologico 250ml

422.00 ден

Направено од грозје одгледано на органска почва, произведен според регулатива CEE 834/2007, сертификат BIOAGRICERT. Идеално за оние кои сакаат строгост во исхраната и за оние што редовно конзумираат органска храна. Го препорачуваме во сирова храна и салата.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Toschi

Тежина

250ml

Цена

100ден

X