Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Мини Крушки 420g

130.00 ден

Мали благи крушки, излупени и конзервирани во лесен сируп. Идеални за доручек или за подготовка на десерти и овошни салати.

Пакување: конзерва 420 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

420g

Цена

100ден

X