Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Мини Јаболки 425g

170.00 ден

Мали јаболки, естетски совршени, конзервирани во вода и малку шеќер. Идеални за овошни салати, но и ослични за различни рецепти со многу фантазија.

Код: 82210

Пакување: конзерва

Нето тежина: 425 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

425g

Цена

100ден

X