Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Honduras | Еssse Компатибилни | 50

1,000.00 ден

Количина:

Опис

Цврсто тело, целосно структурирано, интензивен вкус на Арабика со децентни ароми на цитрусни овошја.
Интересни примеси на тутун, карамела и фина киселост.

Вкусот на ликер се издвојува од слатките и ароматични вкусови давајќи му совршен баланс

X