Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Капери Occhiello Во Оцет 100g

104.00 ден

Каперите се едни од најтипичните ароматични растенија на летото, со својот мирис и вкус веднаш го внесуваат Медитеранот во секое јадење. Имаат совршен вкус во комбинација со риба, салата, тестенини, фокача, пица, па дури и во полнети пиперки.

Пакување: тегла 100 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'amico

Тежина

100g

Цена

100ден

X