Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Фантазија Од Мешунки 400g

109.00 ден

10 фини сорти на мешунки (црвен азуки грав, зелен азуки грав, грав борлоти од врстата Saluggia, грав борлоти од врстата Bush, кафен грав, грав Occhio nero, црвен грав S.Matteo, грав Verdoni, грав Tondini perla, наут) ја сочинуаваат оваа фантазија од мешунки. Идеален извор на протеини, може да се користи како прилог за месо, во салати, чорби.

Пакување: Конзерва 400 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D’AMICO

Тежина

400g

Цена

100ден

X