Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Eccelso – Алуминиумски Nespresso компатибилни | 10

220.00 ден

Во совршен баланс помеѓу избраните мешавини 80% Арабика и 20% Робуста, Attibassi Eccelso е посветен на кафе љубителите, на оние кои сакаат да најдат хармонична и кремаста арома во чашата, во кое било време од денот.
Арома: мешавина која се карактеризира со хармоничен и кремаст профил
Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: 10 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:
X