Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Colombia – Алуминиумски Nespresso компатибилни | 10

220.00 ден

Внимателен избор на 100% зрна Арабика, мешавината Колумбија ви ја дава својата слатка и ароматична арома во кое било време од денот, благодарение на неговиот практичен формат на алуминиумски капсули.
Арома: 100% зрна Арабика: резултатот е слатка и ароматична арома
Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: 10 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:
X