Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Forte – Алуминиумски Nespresso компатибилни | 10

220.00 ден

Силна личност, како што и самото име кажува (Форте значи Силна), е главната карактеристика на ова мешавина, која комбинира избрани зрна Робуста со мал процент од сортата Арабика: резултатот е силна и кремаста арома, идеална во секое време од денот.
Арома: рафиниран рецепт што дава живот на силна и кремаста арома
Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: 10 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:
X