Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Decaffeinato | Nespresso Компатибилни| 10

Original price was: 180.00 ден.Current price is: 140.00 ден.

Безкофеинско – Мек и деликатен вкус, од кој одскокнува карактеристична долготрајна арома.

Пакување: Кутија 10 капсули

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Нема на залиха

Бренд:
X