Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Комлет Essse капсули за дегустација 36 капсули

1,000.00 ден

Комлетот за дегустација содржи голем избор на кафиња и напитоци за секој момент од денот.

Содржина:

3 капсули Maestoso (кафе)
3 капсули Infinito (кафе)
3 капсули Arabesco (кафе)
3 капсули Decaffeinato (кафе)
3 капсули Ideale (кафе)
3 капсули Valzer (кафе)
3 капсули Камилица
3 капсули Јачмен
3 капсули Женшен
3 капсули Чај од лимун
3 капсули Инфузија од шумско овошје
3 капсули Зелен чај
3 капсули Инфузија од лимун и ѓумбир

Пакување: кутија 36 капсули

Нема на залиха

Бренд:
X