Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Essse Комплет Шолја + Тацна Капучино Голема

150.00 ден

На залиха

Количина:
Бренд: