Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Lungo I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Мешавина од фини латиноамерикански зрна печени до светкава, темна боја на костен. Избалансиран вкус на орев и какао со мал допир на слаткост од печењето.

Интензитет: 8

Печење: средно

Препорачана доза: долго еспресо

 

Компатибилни со кафемати Nespresso

 

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X