Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Espresso Blonde I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Оваа мешавина на зрна од Латинска Америка е внимателно испечена со цел да донесе слатки и долготрајни ноти. Меко и избалансирано, се спојува со млеко, правејќи го класичното еспресо кадифено и со нежни ароми.

Интензитет: 6

Печење: светло

Препорачана доза: кратко еспресо

 

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X