Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Colombia I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Колумбиско кафе збогатено со сочен вкус на ореви, со постојан вкус и квалитет.

Интензитет: 7

Печење: средно

Препорачана доза: долго еспресо

 

Компатибилни со кафемати Nespresso

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X