Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Illy Nespresso Classico I Nespresso Компатибилни I 10

350.00 ден

Класичното печено кафе има мек и кадифен вкус. Изразува перфектен баланс на киселост и горкост со ноти на карамела, цветови од портокал и јасмин, и сладок ретровкус.

Компатибилни со кафемати Nespresso.

 

 

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X