Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Columbia | Еssse Компатибилни | 50

1,000.00 ден

Количина:
Категории ,
Бренд:

Опис

Мешавина од префинети зрна Арабика со богат и мек вкус тежнеејќи кон слаткост, многу ароматичен мирис, додека телото на кафето е густо и кремаво со средна киселост.

X