Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Verona I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Слатко печено со ноти на темно какао.

Полно тело и робусни смели вкусови.

Интензитет: 10

Печење: темно

Препорачана доза: еспресо

 

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X