Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Illy Nespresso Intenso I Nespresso Компатибилни I 10

350.00 ден

Оваа мешавина се одликува со  полно тело и вкус.  Нежната горкост е споена со топли ноти на какао и суво овошје.

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X