Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Lavazza Blue Vigoroso I Nespresso Компатибилни I 10

220.00 ден

Од бразилската Арабика и миените Робуста зрна, печени на високи температури, произлегува одлична мешавина за интензивно и кремасто кафе, со долготраен ретро вкус на карамела.

 

Мешавина: Арабика и Робуста

Интензитет: 12

Печење: темно

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 100 капсули

Нема на залиха