Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Лазањи од органско брашно

154.00 ден

Лазањите на Alce Nero направени во бронзени калапи имаат погруба конзистентност, со цел што подобро ги апсорбира состојките. Може да ги ставите директно во рерна, без претходно да ги готвите, или малку да ги потопите во зовриена вода да омекнат пред да ги ставите во рерна. Не е важно кој начин на подготовка ќе го одберете со овие органски лазањи кои го гарантираат вкусот.

Грамажа: 250g

Нема на залиха

Бренд: